Ne Yapmalıyım ?

Sizinsayfaniz.Com

NASIL WEB SİTE YAPTIRABİLİRİM ? - WEB SAYFASI NASIL YAPTIRILIR ?

Web sitesi yaptırmak istiyorsunuz ancak bu konuda pek bilgi sahibi değilsiniz ve nereden başlayacağınız bilmiyorsunuz, İzleyeceğiniz adımları kısaca şöyle sıralayabiliriz.

1- Sitenizin adresinin ne olacağına karar veriniz. Düşündüğünüz adrsin müsait olup olmadığını Domain Sorgulama sayfamızdan kontrol edebilirsiniz.

2- Sitenizde ne gibi içerikler olmasını istediğinizi planlayınız, örneğin hakkımızda, referanslar, ürün grupları, iletişim vs.

3-1 Düşündüğünüz içeriğe göre sitemizde bulunan Ticari site demoları ve Kişisel site demoları sayfasında bulunan demoları inceleyerek size uygun olan bir demo olup olmadığını kontrol ediniz, Düşündüğünüz site portal, forum, blog tarzı bir site ise Paylaşım siteleri demolarımızı inceleyebilirsiniz.

3-2 Demolarımızdan içeriğinize uygun bir demo bulamadıysanız, aklınızda tasarladığınız siteyi eğer varsa referans gösterebileceğiniz sitelerle birlikte İletişim sayfamızdaki formu doldurarak bize gönderip fiyat ve bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

4- Bir demo sitemizi beğendi iseniz, sitenizde olmasını istediğiniz içeriği ( sayfalar, resimler, yazılar vs) webmaster@sizinsayfaniz.com adresine mail ile göndererek demo olarak sitenizin hazırlanmasını talep edebilirsiniz, Bu hizmet ücretsizdir eğer demo olarak hazırlanan siteyi beğenmez iseniz siteyi yayınlatmaktan vazgeçebilirsiniz.

5- Demonuz hazırlandığında siteyi beğenirseniz siteniz istediğiniz an yayınlanabilir demektir. Ödemenizi yapıp sitenizin yayınlanmasını isteyebilirsiniz.

6- Siteniz yayınlandığında dinamik olarak hazırlanmış olan sitenizin kontrol paneli bilgileri ve diğer site bilgileriniz gönderilecek ve panelde anlamadığınız yerlerle ilgili eğitim verilecektir.

7- Sitenizin google ve diğer arama motorlarında çıkması için sizin bir işlem yapmanıza gerek yoktur bu işlemler bizim tarafımızdan yürütülmektedir.

8- Tüm işlemler bitti siteniz yayınlandı bir süre geçti ve bir sıkıntı yaşadınız, veya paneli kullanmakta zorluk çekiyorsunuz vb her tür sorunda her zaman destek talebinde bulunabilirsiniz.