Hizmet Politikası

Sizinsayfaniz.Com

Hizmet Politikası

Sipariş Ve Satış
Sitemizde yer alan ürünleri ilgili ürün sayfasında bulunan sipariş ve online satış formları, iletişim sayfamızda bulunan iletişim formu aracılığı ile bizimle iletişime geçerek siparişinizi oluşturabilir ve ödemenizi yaparak satın alabilirsiniz.
Mail Adresi, Domain, Hosting hizmetleri ödemenizin ardından ortalama bir saat içinde aktif edilmekte ve kullanım bilgileri siparişinizi oluşturarurken girdiğiniz iletişim bilgileriniz aracılığı ile size iletilmektedir.
Web sitesi ve Özel Web tabanlı yazılımlarda önce istediğinize uygun taslaklar hazırlanmakta ve size sunulmakta, hazırlanan taslağı onaylamınızın ardından ödeme talep edilmekte ve ödemenizin ardından hizmetiniz aktif edilmektedir.

Ürün ve Para İadesi
Domain tescil edilerek alınabilen bir üründür ve tescil edildikten sonra tescil firması tarafından süresi bitmeden iptal edilemez bu neden ile aldığınız ürünlerde domainlerin iptal ve iadesi yapılamamaktadır. Aldığınız ürünlerde domain dışında kalan hizmet ve ürünlerde talebiniz doğrultusunda istediğiniz zaman iptal ve para iadesi kullanılan süre düşülerek yapılabilmektedir. Domainlerinizi istediğiniz zaman transfer yetki kodu talep edebilir ve farklı bir firmaya taşıyabilirsiniz. Web siteleri ve özel yazılımlar taslak hazırlanarak ön onay alınıp satış yapıldığı için para iadesi yapılamamaktadır.

Kurumsal Mail, Hosting ve Üyelik Şifre Talebi
Kurumsal mail ve üyelik şifreleriniz verilerinize erişim anlmına geldiği için sadece sipariş ve satış formunda belirttiğiniz iletişim bilgileriniz üzerinden işlem yapılabilmektedi. Farklı bir iletişim kanalından yapılan bilgi taleplerine olumlu dönüş yapılamamaktadır.

Mail Güvenliği
Sunucularımız Türkiye / Bursa MUVHost veri merkezinde yurt dışı bağlantısı olmadan barındırımaktadır. Mail sistemimizde maillerinizin maximum güvenliği için maillerin sunucularımızda minimum süreyle kalmasını amaçlayarak IMAP devre dışı bırakılmış olup POP desteği vermekteyiz. Maillerinizi bilgisayarlarınıza kuracağınız mail programları ile kullanarak kendi bilgisayarınız dışından maillerinize erişilmesinin önüne geçebilirsiniz.

Destek
Sizinsayfaniz.com dan aldığınız tüm hizmetlerde destek@sizinsayfaniz.com mail adresi aracılığı ile taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Yenileme
Sizinsayfaniz.com dan aldığınız hizmetlerinizi süre bitiminde yenileme yaparak kullanmaya devam edebilirsiniz. Sitemizden aldığınız ürünlerin süre bitimi yaklaştığında belli periyotlar ile iletişim bilgileriniz üzerinden sizi bilgilendiriyor ve yenile yapabilmeniz için uyarıyor olacağız. Yenileme süresi geçmiş hizmetler belirtilen yenileme ücreti ile yenilenemekte ek geri alma ücretleri oluşmaktadır. Bu nedenle yenilemelerinizi süre bitiminden önce yapmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Kötüye Kullanım Türkiyede yasal olmayan isimlerde adreslerin satışı yapılmamaktadır. Online olarak satın alınacak yasak adresler aktif edilmeden iptal edilerek para iadesi yapılmaktadır. Mail adreslerinden Spam mail gönderimi yasak olup spam yapan hesaplar sunucularımız tarafından otomatik tespit edilmekte ve gönderim sınırlandırması ile spam yapmaları önlenmektedir. Hostinglerinize kendi kurduğunuz web sitelerinizin güvenliğinden kurulum yapan taraf sorumludur. Virüs bulaşan siteler tespit edildiğinde hizmetleri durdurulmakta tarafınıza bilgi verilerek gerekli önlemleri almanız hususunda bilgilendirilmektesiniz.

Ücretler Sitemizde yer alan ürünlerin sitemizdeki fiyatları geçerli KDV hariç satış fiyatlarıdır. Yıllık yenilenen hizmetlerin yenileme tutarları yenileme zamanındaki satış tutarıdır. Sitemizdeki satış tutarından daha yüksek bir yenileme bedeli uygulanmamaktadır.

Yedekleme Sitemizde satılan ürünlerin veri yedeklemesi müşteriye aittir. Sistemimizde sadece hesap yedekleri tutulmaktadır. Bilgisayarlarınızda nasıl yedekleme yapacağınız hakkında yardıma ihtiyaç duyarsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.