Neden Biz ?

Sizinsayfaniz.Com

NEDEN BİZİ TERCİH EDEBİLİRSİNİZ ?

- 2006 dan bu yana bir çok kurumsal ve kişisel müşteriye Web, Yazılım ve Kurulsal E-posta alanında hizmet veriyoruz. Önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyetidir. Eğer bizi bir tanıdığınızın referanslıyla bulmuş ve sitemize gelmişseniz umuyoruzki müşterimiz bizi size anlatmıştır. Tüm çalışma prensibimiz mutlu müşteri ve müşterilerimizin bizi tavsiye etmesini sağlamaktır.

- Yılların verdiği tecrübe ile öncelikle sorun yaşamamanız için gerekli alt yapı çalışmalarımızı ve sistem kontrollerimizi her gün yapıyor ve daha kaliteli bir hizmet alabilmeniz için sürekli çalışıyoruz.

- Hizmetlerimizde müşteri odaklıyız. Aldığınız hizmetlerde kota aşımları, uzaktan bağlantılar, yeniden kurulumlar gibi durumlarda ekstra ücretler talep etmiyoruz.

- Bizden farklı firmalara taşımak istediğiniz hizmetleriniz olduğunda size yardımcı olucak her türlü bilgilendirmeyi yaparak taşınma süreçlerinize elimizden geldiğince yardımcı oluyor, bizden ayrılırken bizden memnun olarak ayrılmanız için çabalıyoruz.

- Memnun olmadığınız veya isteklerinizi karşılamayan bir hizmetinizi iptal veya iade etmek istediğinizde önünüze binbir madde şart koşul çıkarmıyor gerekiyorsa ücret iadesini yaparak müşterimize elimizden gelen kolaylığı sağlıyoruz.

- Web tasarım hizmetlerinde müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak için önce tasarım çalışmasını yapıyor beğenirseniz ödemenizi yapıp almanızı sağlıyoruz.

- Web siteleri, mail adresleri veya aldığınız diğer hizmetlerde sistemlerimizde logları sürekli izliyor, saldırı hack veya diğer olumsuzluklarda bir an önce müdahalede bulunuyor ve sizi bilgilendiriyoruz.

-Bu sayfaya bir çok siteden farklı yazılar alınıp yapıştırılabilir ancak biz ne yapıyorsak onu söylüyor ve yapıyoruz. Bizimle çalışıp bize referans olacak bir müşterimiz olmanız dileğiyle.