Neden Biz ?

Sizinsayfaniz.Com

NEDEN BİZİ TERCİH EDEBİLİRSİNİZ ?

Web sayfası yaptırmaya karar verdiniz ve araştırma içindiseniz, dikkat etmeniz gereken ve farkımızı ortaya koyan bazı detaylar şunlardır.

- Web sayfalarının yıllık yenileme ücretleri: Çoğu uygun fiyatlı görünen firma domain hosting yıllık yenileme bedelinin yanında her yıl site ücretini de yenileme adı altında tekrar talep etmektedir. Bizde her yıl sadece domain ve hosting ücretini ödersiniz.

- Uygun fiyatlarla bulduğunuz web sayfalarının kontrol panellerinin (yönetilebilir) olup olmadığını kontrol ediniz, kontrol paneli sayesinde site içeriğinde düzenleme yapabilirsiniz, aksi halde her değişiklik için siteyi yaptırdığınız yere ücret ödemek zorunda kalırsınız. Bizde tüm sitelerin kontrol paneli bulunmaktadır.

- Yaptırdığınız sitenin arama motorlarında bulunabilirliliği ve arama motorlarına göre kodlanmış (Seo) olmasına dikkat ediniz, arama motorları çok daha hızlı büyümenizi sağlayacaktır. Bizde tüm sitelerin Seo uygulaması yapılmıştır.

- Ufak değişiklikler, Hosting kota ve trafk aşımlarında, Site panel eğitimleri, küçük eklentiler vs ekstra bedeller ödemek zorunda kalmazsınız.